W dniach 08.02 -13.02.2019 r. 47 uczniów, zuchów, harcerzy wyjechało na zimowisko Harcerskiej Akcji Zimowej HAZ organizowane przez Hufiec ZHP Kwidzyn w ramach projektu „Rodzina to podstawa". Zimowisko miało miejsce w Harcerskim Ośrodku Morskim w Pucku. Ogarniała nas piękna zimowa aura i rozgwieżdżone niebo, co jak później się okazało było zwiastunem przepięknej pogody.

W dniach 08.02 -13.02.2019 r. 47 uczniów, zuchów, harcerzy wyjechało na zimowisko Harcerskiej Akcji Zimowej HAZ organizowane przez Hufiec ZHP Kwidzyn w ramach projektu „Rodzina to podstawa". Zimowisko miało miejsce w Harcerskim Ośrodku Morskim w Pucku. Ogarniała nas piękna zimowa aura i rozgwieżdżone niebo, co jak później się okazało było zwiastunem przepięknej pogody. W pierwszym dniu wszyscy obowiązkowo udali się na spacer po Pucku oraz zostali zaznajomieni z obowiązującymi na zimowisku regulaminami bezpieczeństwa, a także uczestniczyli w grach i zabawach integrujących. W drugim dniu Puck przywitał nas uroczystościami 99 rocznicy zaślubin Polski z Morzem. Przez kolejne dni wszyscy z zapałem, wyruszali na lodowisko gdzie szlifowali swoje umiejętności jazdy na łyżwach, brali udział w teatraliach oraz zajęciach z ekspresji kulturalnej. W przedostatni dzień wszyscy uczestnicy wyruszyli do Gdyni, aby uczyć się poprzez zabawę w Centrum Nauki EXPERYMENT oraz aby poznać niesamowitą egzotykę w Oceanarium w Gdyni.

Wszystko to w ramach projektu „Rodzina to podstawa"! Rozwój usług społecznych na rzecz dziecka i rodziny w powiecie Kwidzyńskim poprzez uruchomienie placówki wsparcia dziennego typu podwórkowego".

01.jpg 02.jpg 03.jpg

04.jpg 05.jpg 06.jpg

07.jpg 08.jpg 09.jpg

10.jpg 11.jpg 12.jpg

13.jpg 14.jpg 15.jpg

16.jpg

Z harcerskim pozdrowieniem, Czuwaj!