Kontakt

Związek Harcerstwa Polskiego

Hufiec Kwidzyn
im. Kwidzyniaków

ul. Warszawska 14

82-500 Kwidzyn

Komendant Hufca:
601 911 566

BIP

 

Nowy Sztandar

12.03.2016


Otrzymaliśmy nowy Sztandar!!

 - Lista darczyńców -

 

1 Gromada Zuchowa "Leśne skrzaty" – pwd. Elżbieta Jurek

 

1 Kwidzyńska Drużyna Wędrownicza "Biały szkwał" drużynowy  phm. Marcin Zachaj (marcin.zachaj@wp.pl

 

2 Gromada Zuchowa "Odważne Tygrysy"  - drużynowa phm. Magdalena Jankowska (siwamadzia@o2.pl)

 

3 Gromada Zuchowa "Leśne ludki" – pwd. Anna Urbańska (padyk1@wp.pl)

 

3 Kwidzyńska Drużyna Harcerska "Bona Ventura" im. Powstańców Warszawskich – drużynowy pwd. Michał Morawski (nbamorasnba@wp.pl

 

4 Drużyna Harcerska "Puszcza" im. Olgi i Andrzeja Małkowskich – drużynowa Aniela Mordak (aniela.mordak@wp.pl)

 

4 Gromada Zuchowa "Mali podróżnicy" – drużynowa Ewa Niewiadomska (niewiadomscy1@wp.pl)

 

5 Drużyna Zuchów i Harcerzy "Knieja" -  drużynowa phm. Wiesława Szkutnik (wspanialawiesia@op.pl)

 

6 Kwidzyńska Drużyna Harcerska "Dzwonki" - drużynowa Joanna Kierlin-Serocka (jkierlin@wp.pl

 

7 Kwidzyńska Drużyna Harcerska  "Nieliczni" – drużynowa  pwd. Ewa Pokrzeptowicz (laurefin@onet.pl)

 

8 Prabucka Drużyna Harcerska "Nietykalni" - druzynowa Martyna Rymarz (martyna.rymarz@onet.pl

 

9 Drużyna Harcerska "Róża wiatrów" – drużynowa  Agata Wiśniewska (agatawisniewska01@interia.pl)

 

12 Gromada Zuchowa "Słoneczne promyki" – drużynowa hm. Dorota Łoś (dodalos5@wp.pl)

 

17 Drużyna Harcerska "Niepotrzebni" – drużynowa phm. Jadwiga Ludwiczak (jadwiga.ludwiczak@wp.pl)

 

29 Kwidzyńska Specjalnościowa Drużyna Harcerska "Zośka" im. Tadeusza Zawadzkiego – drużynowy pwd. Przemysław Lewandowski (przemo1114@op.pl)

 

67 Drużyna Harcerska "Leśne skrzaty" – drużynowa pwd. Izabela Karpińska (isska07@wp.pl)

 

68 Drużyna Harcerska "Wesołe włóczęgi" im. Marii Grzegorzewskiej – drużynowa Kamila Mikulska (kmikulska@o2.pl)

 

Harcerski Krąg Seniorów "Płomienie" im. hm. Zofii Dudulewicz - komendantka hm. Hanna Kierlin (h.kierlin@wp.pl