Kontakt

Związek Harcerstwa Polskiego

Hufiec Kwidzyn
im. Kwidzyniaków

ul. Warszawska 14

82-500 Kwidzyn

Komendant Hufca:
601 911 566

BIP

 

Nowy Sztandar

12.03.2016


Otrzymaliśmy nowy Sztandar!!

 - Lista darczyńców -

1 AWDH „Akt.es” – drużynowa phm. Ksenia Grekulak

(e-mail: ksenia.grekulak@zhp.net.pl) - Sztum

2 GZ „Odważne Tygrysy” – drużynowa hm. Magdalena Jankowska

(e-mail: jankowska.magdalena@zhp.net.pl) - Kwidzyn

3 KDH „bona Ventura” im. Powstańców Warszawskich – drużynowy Marek Jarmułowicz

(e-mail: marek.jarmulowicz@zhp.net.pl) - Kwidzyn

4 DH „Puszcza” im. Olgi i Andrzeja Małkowskich – drużynowa pwd. Aniela Mordak

(e-mail: aniela.mordak@wp.pl) - Sadlinki

4 GZ „Mali Podróżnicy – drużynowa pwd. Ewa Niewiadomska

(e-mail: niewiadomscy1@wp.pl) - Sadlinki

5 Drużyna Zuchów i Harcerzy „Knieja” – drużynowa phm. Wiesława Szkutnik

(e-mail: wspanialawiesia@op.pl) - Janowo

6 KDH „Dzwonki” – drużynowa pwd. Joanna Kierlin-Serocka

(e-mail: joanna.kierlin-serocka@zhp.net.pl) - Kwidzyn

6 GZ „Waleczne Wilczki” – drużynowa pwd. Marta Przysowa

(e-mail: Marta.przysowa@zhp.net.pl) - Kwidzyn

7 KDH „Nieliczni” – drużynowa pwd. Ewa Pokrzeptowicz

(e-mail: laurefin@onet.pl) - Kwidzyn

8 Prabucka Drużyna Harcerska „Nietykalni” – drużynowa Martyna Rymarz

(e-mail: martyna.rymarz@onet.pl) - Prabuty

9 Drużyna Zuchów i Harcerzy „Róża Wiatrów” – drużynowa pwd. Agata Wiśniewska

(e-mail: agatawisniewska01@interia.pl) - Tychnowy

10 KDH – drużynowa pwd. Beata Lagowska

(e-mail: beata.lagowska@zhp.net.pl) - Kwidzyn

12 Gromada Zuchowa "Słoneczne Promyki" – drużynowa hm. Dorota Łoś

(e-mail: dorota.los@zhp.net.pl) - Kwidzyn

17 Drużyna Harcerska „Niepotrzebni” – drużynowa phm. Jadwiga Ludwiczak

(e-mail: jadwiga.ludwiczak@wp.pl) - Prabuty

23 DH „Niepotrzebni” – drużynowa pwd. Aneta Walczak

(e-mail: aneta.walczak@zhp.net.pl) - Gardeja

67 KDH NS „Leśne Skrzaty” – drużynowa pwd. Izabela Karpińska

(e-mail: izabela.karpinska@zhp.net.pl) - Kwidzyn

68 KDH NS „Wesołe Włóczęgi” im. Marii Grzegorzewskiej – drużynowa phm. Agnieszka Młyńska

(e-mail: agnieszka.mlynska@zhp.net.pl) - Kwidzyn

Harcerski Krąg Seniorów i Starszyzny ZHP „Płomienie" im. hm. Zofii Dudulewicz – przewodnicząca Kręgu hm. Hanna Kierlin

(e-mail: h.kierlin@wp.pl)

Próbna Gromada Zuchowa „Smerfy” – drużynowa Sandra Majewska

(e-mail: majewska.sandra@zhp.net.pl) - Rakowiec

Próbna Drużyna Harcerska „Widmo” – drużynowa hm. Anna Pokrzeptowicz

(e-mail: anna.pokrzeptowicz@zhp.net.pl) - Rakowiec