Kontakt

Związek Harcerstwa Polskiego

Hufiec Kwidzyn
im. Kwidzyniaków

ul. Warszawska 14

82-500 Kwidzyn

Komendant Hufca:
601 911 566

Komenda Hufca:
601 618 755

BIP

 

Nowy Sztandar

12.03.2016


Otrzymaliśmy nowy Sztandar!!

 - Lista darczyńców -

WERDYKTY:

XXXII Szałamaja '2016

Jury obradowało w składzie:

  1. Leszek Kopeć – dziennikarz radiowy, autor tekstów, wokalista
  2. Łukasz Majewski - poeta, wokalista
  3. phm. Michał Kosowicz – harcerski wychowawca i instruktor, wokalista

Kategoria: Piosenka Harcerska

W kategorii Piosenka Harcerska  - Soliści Jury postanowiło przyznać :

Wyróżnienie: Julia Meldner z Ustki

III miejsce  - nie przyznano

II  miejsce – Kasia Guzowska z Ustki

I miejsce – Agnieszka Goszka z 2 Grudziądzkiej Artystycznej Drużyny Harcerskiej „Gryf”.

W kategorii Piosenka Harcerska– ZESPOŁY Jury postanowiło przyznać

III miejsce – Grudziądzka Gromada Zuchowa „Wiercipięty”

III miejsce – Gromada Zuchowa „Wesołe promyczki” z Lidzbarka Welskiego

II miejsce – 14 Artystyczna Helska Drużyna Harcerska „Wędrowcy”

I miejsce 15 Artystyczna Drużyna Harcerska „Muszelki”  z Ustki

I miejsce – 2 Grudziądzka Artystyczna Drużyna Harcerska „Gryf”.

Publiczność swoją nagrodę postanowiła przyznać  Zespołowi „Elementorum” ze Słupska.

Kategoria: Zmagania Nieprzetartego Szlaku

Jury postanowiło przyznać nagrody: Wyróżnienie dla: Wiktora Warchulskiego z Hufca ZHP       w Słupsku dla najmłodszego wykonawcy podczas zmagań NS oraz odważny występ sceniczny, Moniki Kuc z Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno -Wychowawczego w Okrągłej Łące za odważny wokalny debiut sceniczny . Duetu: Magdalena Gorzkiewicz i Sylwia Fehling z 68 DH „Wesołe Włóczęgi” z Kwidzyna za debiut wokalny i sceniczny, Eweliny Stypczyńskiej z 67 Kwidzyńskiej Drużyny Harcerskiej „ Leśne skrzaty”   odważny występ sceniczny.

II miejsce – Agnieszka Kłosińska ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Okrągłej Łące

II miejsce – 4 Drużyna Starszoharcerska z Malborka

I miejsce Duet Natalia Cybulska i Ewa Lewandowska z 68 DH „Wesołe Włóczęgi”

z Kwidzyna.

Publiczność swoją nagrodę postanowiło przyznać  Duetowi: Natalia Cybulska i Ewa Lewandowska.

Kategoria: Poezja Śpiewana i Piosenka Turystyczna

Jury postanowiło przyznać :Wyróżnienie specjalne dla Marka Szulca za udany choć  późny debiut na Szałamai.

W kategorii POEZJA ŚPIEWANA I PIOSENKA TURYSTYCZNA – SOLIŚCI

Wyróżnienia: Nikola Bogusławska ,Maja Majewska, Marta Staniszewska

III miejsce – Patrycja Żak

II miejsce –Kamila Namiak, Alicja Wiśniewska          

I miejsce  - Nastia Smirnova

W kategorii POEZJA ŚPIEWANA I PIOSENKA TURYSTYCZNA – ZESPOŁY

Jury postanowiło  przyznać :Nagrodę specjalną zespołowi „Męskie granie” z KCK Kwidzyn.

Publiczność swoją nagrodę  przyznało  Zespołowi „Pas de nom” .

 

Protokół z posiedzenia Jury PH

Protokół z posiedzenia Jury ZNS

Protokól z posiedzenia Jury PTiPS

Werdykty - Szałamaja XXXII

Gratulujemy!

driving lessons edinburgh